Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we  Wrocławiu. Specjalista II stopnia z chirurgii stomatologicznej. Obrona habilitacji w 2010 na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 2008 roku kierownik Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2017 roku została Prezydentem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. We wrześniu 2017 roku dołączyła do członków Komitetu Edukacyjnego Światowej Federacji Dentystycznej FDI. 

Posiada ponad 90 certyfikatów za kursy szkoleniowe z zakresu implantologii, regeneracji tkanek i periodontologii z renomowanych ośrodków z Polski i zagranicy (Szwajcaria, Niemcy, Stany Zjednoczone, Włochy). Członek międzynarodowego implantologicznego ośrodka badawczego (Rheinische-Friedrich-Wilhelms University Bonn, Niemcy;  Ernst-Moritz-Arndt-Univeristy of Greifswald, Niemcy; Dentaurum®, Niemcy), doradczej Międzynarodowej Rady Naukowej Firmy Proctel&Gamble (Niemcy).

Autorka ponad 150 publikacji w krajowych i międzynarodowych periodykach naukowych, redaktor 5 książek naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Wygłosiła ponad 150 referatów. Była organizatorem, współorganizatorem i/lub moderatorem Międzynarodowych i Krajowych Konferencji Naukowych Polsce, prowadziła liczne kursy szkoleniowe sygnowane przez Wydział Szkolenia Podyplomowego Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego we Wrocławiu, CMKP, jak i firmy medyczne (np. MIP-Pharma, 3I Biomet, Quintessence Polska, Geistlich). Była kierownikiem i współwykonawcą w sumie 27 projektów badawczych, w tym 12 prowadzonych w ramach międzynarodowych projektów badawczych. Członek OSIS oraz Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji EAO, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Dr hab. n. med., prof. UMW Kinga Grzech - Leśniak M.Sc.

Specjalista periodontologii i patologii jamy ustnej, Prezes Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, Profesor Uczelni Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, koordynator studiów podyplomowych Centrum Kształcenia Podyplomowego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Kierownik Pracowni Laseroterapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Kierownik studiów podyplomowych z zakresu Laseroterapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Kierownik European Master Degree Oral Laser Application – EMDOLA Poland, Visiting Profesor, Katedra Periodontologii School of Dentistry Virginia Commonwealth University, USA, ITI Fellow, Członek Zarządu World Federation for Laser Dentistry – WFLD, Członek Zarządu World Federation for Laser Dentistry- European Division – WFLD-ED, Członek Dental Practice Committee World Dental Organization FDI, Master of Laser LAHA – International Laser&Health Academy, Master of Science in Laser Dentistry, University Cattolica Sacro del Cucroe, Rzym, Włochy, członek Komitetu ds. Praktyki Stomatologicznej FDI.

Prof. Giovanni Olivi

Giovanni Olivi jest profesorem adiunktem w dziedzinie endodoncji, stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej na studiach magisterskich z zakresu stomatologii i stomatologii laserowej na Uniwersytecie w Genui. Ukończył z wyróżnieniem medycynę i chirurgię na Uniwersytecie „La Sapienza" w Rzymie. Uzyskał specjalizację z wyróżnieniem w dziedzinie stomatologii na Uniwersytecie Rzymskim Tor Vergata i medycyny estetycznej w Międzynarodowym Szpitalu Fundacji Fatebenefratelli w Rzymie.

Specjalizuje się w stomatologii laserowej, endodoncji, mikroskopii, implantach i medycynie estetycznej. W 2007 roku został uhonorowany nagrodą „Leon Goldman Award" za wybitne osiągnięcia kliniczne w Nashville (USA), a następnie w 2009 roku uzyskał tytuł magistra w American Academy of Laser Dentistry (ALD, USA).

Jest koordynatorem naukowym Włoskiej Akademii Stomatologii Mikroskopowej (AIOM) oraz aktywnym członkiem zarządu Włoskiego Towarzystwa Endodontycznego (SIE) i Europejskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (EAPD). Giovanni Olivi jest obecnie adiunktem i dyrektorem naukowym podyplomowego kursu „Laser w stomatologii" na Università Cattolica del Sacro Cuore di Roma (UCSC), a także współpracuje z kilkoma uniwersytetami na całym świecie w zakresie badań i edukacji laserowej.

Prof. Stefano Benedicenti

Stefano Benedicenti, profesor stomatologii zachowawczej i endodoncji na Uniwersytecie w Genui (Włochy). Jest dziekanem studiów licencjackich na kierunku Higiena Stomatologiczna, dyrektorem medycznym uniwersyteckiej przychodni stomatologicznej. Ponadto jest przewodniczącym Międzynarodowego Programu Master w „Stomatologii Laserowej”. Uzyskał tytuł master w zaawansowanej stomatologii estetycznej i zachowawczej oraz w „Stomatologii Cyfrowej”. Profesor Benedicenti jest autorem i współautorem 130 publikacji w czasopismach międzynarodowych, 60 publikacji w czasopismach nierecenzowanych oraz trzech książek z zakresu stomatologii laserowej. 

Dr n. med. Michał Nawrocki M.Sc.

Dr n. med. Michał Nawrocki M.Sc.- właściciel NAWROCKI CLINIC, jednej z najbardziej nowoczesnych Klinik Stomatologicznych na Pomorzu.W 1998 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Od roku 1999 pracował jako asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej. Zyskał tam uznanie jako rzetelny i sprawdzony lekarz. Już w  2001 otworzył swoją własną praktykę stomatologiczną lekarzstomatolog.com, którą w 2015 roku wraz z żoną Agnieszką Dojlidko-Nawrocką przekształcili w Klinikę Nawrocki Clinic. 

W 2016 roku, jako pierwszy Polak rozpoczął Studia Podyplomowe: Master of Science in Lasers in Dentistry) na Uniwersytecie RWTH University w Aachen. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach oraz zaawansowanych szkoleniach dla lekarzy stomatologów nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

W roku 2009 otrzymał Certyfikat Implantologii (Certificate of Implantology) przyznawany przez prestiżowy niemiecki Uniwersytet Goethe University we Frankfurcie. W latach 2015-2016 brał udział w programie zatytułowanym MPI Implant Prosthodontic, odbywający się w Instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Carolina w mieście Chapel Hill. W lutym 2018 roku uczestniczył w szkoleniu Prof. Dr. F. Khourego: „Augmentation procedures: bone harvesting techniques, augmentation and soft tissue surgery”.

Specjalizuje się w leczeniu implantoprotetycznym, zastosowaniu laserów w stomatologii oraz w zaawansowanych technikach postępowania cyfrowego w leczeniu stomatologicznym – Digital Smile Design, technologii CAD CAM oraz nawigacji komputerowej w planowaniu leczenia
implantologicznego – Simplant.

Jego obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiły, że jest On specjalistą, który zapraszany jest do prowadzenia warsztatów, szkoleń oraz wykładów na największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach z branży stomatologicznej w kraju i zagranicą takich jak: Międzynarodowy Kongres Ankylos w Berlinie, Kongres Dentsply Sirona Worlds Summit w Nicei czy 7th Symposium: Lasers in Medicine and Surgery w Kranjska Gora na Słowenii. W 2022 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracy „Porównanie skuteczności niechirurgicznego i chirurgicznego leczenia peri-implantitis z użyciem lasera erbowo-jagowego i neodymowo-jagowego".

Dr Michał Nawrocki to nie tylko doświadczony lekarz, który ukończył uznane szkoły – to przede wszystkim ciepły i życzliwy człowiek, który nade wszystko ceni sobie komfort i bezpieczeństwo Pacjenta oraz indywidualne podejście do każdego problemu.

Lek. dent. Bartłomiej Karaś

Twórca techniki „LessPrepEndo", właściciel Medycznego Centrum Szkoleniowego Karaś. Ukończył Wrocławski Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Współzałożyciel Dental Master Group oraz Wiceprezes Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.  Łącznie w jego kursach praktycznych wzięło udział ponad 4000 dentystów z 35 krajów.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz światowych organizacji European Society of Endodontology i World Federation for Laser Dentistry.
Autor licznych publikacji z zakresu endodoncji w recenzowanych czasopismach stomatologicznych, współautor książki Endodoncja w ujęciu klinicznym pod red. prof. Marty Tanasiewicz.
Jeden z Mistrzów Stomatologii według kwartalnika „eDentico”, Sylwetka Stomatologii Twojego Przeglądu Stomatologicznego oraz Ekspert Radio Zet Zdrowie.  Od 2013 roku przeprowadził ponad 400 szkoleń i wykładów w 15 krajach na 4 kontynentach.

Saša Terlep PhD

Saša Terlep uzyskała tytuł doktora nauk biomedycznych na Wydziale Medycznym na Uniwersytecie w Lublanie w Słowenii. Ukończyła pracę doktorską na temat „Foto akustycznego usuwania biofilmu z tytanowych powierzchni implantów dentystycznych za pomocą lasera Er:YAG”. Jej praca magisterska z mikrobiologii na tym samym uniwersytecie dotyczyła tematu „Genetyczne pokrewieństwo bakterii Salmonella enterica serotyp Typhimurium i jej wrażliwość na antybiotyki”.

Przed objęciem stanowiska w Fotonie pracowała w Instytucie Zdrowia Publicznego Republiki Słowenii, w Zakładzie Mikrobiologii Medycznej oraz w Instytucie Mikrobiologii i Immunologii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu w Lublanie w Słowenii. Obecnie pracuje jako kierownik programu medycznego – stomatologia w firmie Fotona d.o.o, Słowenia.

Prowadzi wykłady na warsztatach i kongresach, jest aktywnym uczestnikiem pokazów in vitro na światowych kongresach stomatologicznych i aktywnie monitoruje rozwój naukowy w branży laserów medycznych. Jest autorką kilku opublikowanych artykułów na temat wykorzystania laserów medycznych w medycynie.

Dr inż. Paweł Kniażewski

W 2002 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, na kierunku Automatyka i Robotyka, specjalność Inżynieria Fotoniczna. W 2009 roku uzyskał stopień doktora nauk technicznych w zakresie Inżynierii Fotonicznej. Praca doktorska była realizowana na Politechnice Warszawskiej oraz częściowo na Wolnym Uniwersytecie w Brukseli (Vrije Universiteit Brussel). Od 2007 roku związany z przemysłem fotonicznym. Od 2009 roku Doradca techniczny oraz Product Manager w Dziale Medycyny Estetycznej i Stomatologii w firmie BTL Polska. Autor licznych publikacji naukowych oraz branżowych z zakresu Inżynierii Fotonicznej oraz Biocybernetyki m.in. Optics and lasers in Engineering, Optoelectronics Review, IEEE Photonics Technology Letters, Applied Optics, Proceedings of SPIE. Specjalizuje się w medycznych zastosowaniach laserów oraz w aplikacji innych źródeł energii w urządzeniach medycznych.

Mgr. Monika Wysocka

Absolwentka kierunku kosmetologia oraz zdrowie publiczne. Od początku swoją karierę zawodową wiązała z kosmetologią, medycyną estetyczną oraz laseroterapią. Stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych kongresach. Swoją wiedzę teoretyczną uzupełnia doświadczeniem praktycznym zdobytym poprzez wieloletnią współpracę z wieloma lekarzami. Od 2014r. związana jest z firmą BTL Polska, gdzie pracuje na stanowisku szkoleniowca. W trakcie pracy wielokrotnie prowadziła liczne szkolenia dla studentów jak i dla prywatnych klinik w całej Polsce z wykorzystania urządzeń firmy BTL oraz laserów Fotona.