Uznani wykładowcy
Na uczestników czekają dwa intensywne dni wykładowe poprowadzone przez największych ekspertów klinicznych z kraju i zagranicy.
Święto stomatologii laserowej
Symposium Laser and Health Academy to możliwość spotkania ekspertów branżowych i kolegów po fachu oraz doskonała okazja do wymiany swoich poglądów i doświadczeń.
Wieczorne integracje
Dla uczestników oprócz planu wykładowego na światowym poziomie zaplanowaliśmy szereg atrakcji w tym wieczorne integrację w towarzystwie smacznego jedzenia i energetycznej muzyki.

Plan wykładów

ZWIĘKSZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PODCZAS DODATKOWYCH WARSZTATÓW

24.10.2024

opiekun merytoryczny wydarzenia

Laser w stomatologii – teraźniejszość czy przyszłość?

Budowanie świadomości zastosowania laseroterapii w leczeniu stomatologicznym związane jest ze zrozumieniem mechanizmu działania, a co za tym idzie możliwych efektów jego działania. Te właśnie efekty leczenia są odpowiedzią na pytanie – czy laser jest teraźniejszością, czy przyszłością stomatologii.

Dla mnie laser jest narzędziem, bez którego nie wyobrażam sobie pracy w gabinecie stomatologicznym. Otwiera takie możliwości, które w innym sposób nie są do osiągnięcia lub wymagają zastosowania innych kilku procedur wydłużających czas leczenia lub zmniejszających ich efektywność. Nie ma dziedziny w stomatologii, w której nie może być zastosowany! Jest to narzędzie teraźniejszości, bez którego nie ma przyszłości w stomatologii.

Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak

Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

Prelegenci

Prof. dr hab. n. med.
Marzena Dominiak

Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i członek Komitetu Edukacji Światowej Federacji Stomatologicznej (FDI). Prezes Kongresu Związku Stomatologii Polskiej.

Dr hab. n. med., prof. UMW 
Kinga Grzech – Leśniak M.Sc.

Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, od lat edukuje lekarzy i dba o rozwój stomatologii laserowej w Polsce.

Prof. 
Giovanni Olivi

Profesor adiunkt w dziedzinie endodoncji, stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej na studiach magisterskich z zakresu stomatologii i stomatologii laserowej na Uniwersytecie w Genui. 

Prof.

Stefano Benedicenti

Profesor stomatologii zachowawczej i endodoncji na Uniwersytecie w Genui (Włochy).  Ekspert w zakresie zastosowania światła laserowego w fotobiomodulacji. 

Lek. dent.
Bartłomiej Karaś 

Jeden z najbardziej uznanych endodontów w kraju i za zagranicą. Prowadzi kursy, szkolenia i wykłady dla stomatologów z zastosowania najnowocześniejszych technik w endodocji.

Dr inż.
Paweł Kniażewski

Wykładowca, praktyk i inżynier. Jeden z największych ekspertów branżowych z zastosowania laserów w medycynie.

Dr n. med.
Michał Nawrocki M.Sc. 

Właściciel jednej z największych i najbardziej prestiżowych klinik stomatologicznych w Polsce. Od lat dzieli się swoją ogromną wiedzą na temat implantologii, chirurgii i zastosowania laserów podczas szkoleń i konferencji na całym świecie.

Mgr.
Monika Wysocka

Absolwentka kierunku kosmetologia oraz zdrowie publiczne. Od 2014 prowadzi szkolenia, warsztaty z zakresu zastosowania laserów w medycynie estetycznej. Stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych kongresach.

PhD

SašaTerlep 

Uzyskała tytuł doktora nauk biomedycznych na Wydziale Medycznym na Uniwersytecie w Lublanie w Słowenii. Pracuje dla Instytutu Laser and Health Academy.  

ORGANIZATOR SYMPOZJUM

Partnerzy wydarzenia

PATRONI MERYTORYCZNI

PATRONI MEDIALNI

Spotkaj się z nami!

 24-26.10.2024

Hotel Warszawianka, Jachranka 77 

+ 22 768 90 00