Światowi wykładowcy
Dwa intensywne dni wykładowe, prowadzone przez największych ekspertów klinicznych z kraju i zagranicy.
KONGRES LASEROTERAPII W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
Symposium Laser and Health Academy to doskonała okazja do spotkania ekspertów z branży laseroterapii i wymiany doświadczeń z tym związanych.
Wieczorne integracje
Dla uczestników oprócz planu wykładowego na światowym poziomie zaplanowaliśmy szereg atrakcji w tym wieczorne integrację w towarzystwie smacznego jedzenia i energetycznej muzyki.

Plan wykładów

ZWIĘKSZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PODCZAS DODATKOWYCH WARSZTATÓW

24.10.2024

opiekun merytoryczny wydarzenia

Profesor Leonardo Marini jest chirurgiem dermatologiem specjalizującym się zarówno w dermatologii, jak i chirurgii ogólnej.
Obecnie pełni funkcję dyrektora medycznego i naukowego w The Skin Doctors’ Center w Trieście, jednej z najbardziej zaawansowanych klinik dermatochirurgicznych w północnych Włoszech, gdzie wykonuje zabiegi chirurgii Mohsa, dermatologii laserowej, dermatologii ogólnej i estetycznej.

Profesor Marini uczestniczył w założeniu ESMS w Portugalii w dniach 6-7 kwietnia 1990 roku. Założył również Europejskie Towarzystwo Dermatologii Laserowej (ESLD) w 1996 r. i pełnił funkcję jego prezesa przez pierwsze lata jego działalności. Współzałożyciel i były prezes Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD), obecnie pełni funkcję skarbnika. Jako przewodniczący grupy zadaniowej EADV ds. laserów i EBD, jest również aktywnie zaangażowany w program nauczania EADV Fostering Dermatology, w ramach którego prowadzi kursy z zakresu dermatologii laserowej i chirurgii mikrograficznej Mohsa. Pełni funkcję honorowego prezesa Greckiego Towarzystwa Chirurgii Dermatologicznej.

Profesor Marini opublikował liczne recenzowane artykuły naukowe w międzynarodowych czasopismach medycznych, a także liczne rozdziały w książkach. Pełni również funkcję recenzenta wielu prestiżowych czasopism dermatologicznych i laserowych.
Wygłosił ponad 800 prezentacji klinicznych na międzynarodowych kongresach i spotkaniach naukowych.

Prof. Leonardo Marini

Chirurg dermatolog specjalizujący się zarówno w dermatologii, jak i chirurgii ogólnej.

Prelegenci

Prof. Leonardo Marini

Profesor Leonardo Marini jest chirurgiem dermatologiem specjalizującym się zarówno w dermatologii, jak i chirurgii ogólnej.

Lek. Anna Jędrowiak
Specjalistka dermatologii i wenerologii

Specjalista dermatologii i certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine. Założycielka Holiskin®- nowoczesnego ośrodka dermatologii estetycznej, laseroterapii i kosmetologii, mieszczącego się w centrum Gdańska, przy ulicy Wilczej 1.

Dr n. med. Igor Madej

Lekarz od 2002 roku. Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Od wielu lat prowadzący własną praktykę, gdzie pod stałą opieką pozostaje rzesza zadowolonych pacjentów. Absolwent Allergan Medical Institute (AMI).

Dr Marcin Wilczyński

Twórca i właściciel Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej w Zielonej Górze. Lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej, flebolog. Specjalizuje się w leczeniu wewnątrznaczyniowym, małoinwazyjnym.

Dr n. med. Mariola Kunicka-Wolf
Specjalistka Dermatolog Wenerolog

W 1996 roku ukończyła studia na wydziale lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Swoją pracę zawodową związała z dermatologią. Po zrealizowaniu kursów specjalizacyjnych, zdała z wyróżnieniem egzamin pierwszego stopnia z dermatologii i wenerologii, a następnie wraz ze zmianą zasad specjalizacji, egzamin w nowym trybie, uzyskując tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. Członek PTD oraz STLDE.

Dr Włodzimierz Rosiński
Chirurg, lekarz medycyny estetycznej.

Właściciel Aestetic Clinic – gabinetu medycyny estetycznej w Poznaniu. Międzynarodowy trener nici Aptos. Szkoleniowiec firmy IBSA w zakresie wypełniaczy.

Jasmina Vesel M. Sc.

Doświadczona specjalistka ds. klinicznych w dziedzinie technologii laserowej, odpowiedzialna za przygotowywanie raportów z oceny klinicznej i przeprowadzanie ocen po wprowadzeniu produktu na rynek.

Dr Nicolas Rygaloff

Dr Nicolas Rygaloff ukończył studia medyczne w Université de Paris V, a specjalizację w Université Lyon II.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu epilacji laserowej, usuwania tatuażu, odmładzania i ujędrniania skóry oraz innych o podłożu dermatologicznym. Trener i wykładowca na wielu międzynarodowych kongresach medycznych. 

Członek French Society of Morphological and Anti-aging Medecine, France Médecine Esthétique association, French Group for Research and Innovation in Genital Restoration (GRIRG) oraz Vaginal Erbium Laser Academy (France).

Lek. Kamil Wysocki

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest również absolwentem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny ANTI-AGING Warszawie.

Mgr Karolina Gajda

Od ponad 13 lat aktywnie wykorzystuje nowoczesne techniki modelowania sylwetki. Stosuje terapie łączone zarówno w zabiegach odmładzających na twarz, jak również wyszczuplających i ujędrniających na ciało. Specjalista w zakresie laseroterapii.

ORGANIZATOR SYMPOZJUM

Partnerzy wydarzenia

PATRON MERYTORYCZNY

PATRONI MEDIALNI


Spotkaj się z nami!

 24-26.10.2024

Hotel Warszawianka, Jachranka 77 

+ 22 768 90 00